Salon Erotuomarikerho

www.salonek.net

  • Suurenna fontin kokoa
  • Fontin oletuskoko
  • Pienennä fontin kokoa

Pumpputurnaus 2016

Sähköposti Tulosta PDF

PUMPPUTURNAUS 2016 PELATAAN LAUANTAINA 20.8.

 

 Turnaus pelataan 10 joukkueen voimin! Paikkana Urheilupuiston alanurmi.

Tsemppiä kaikille. 
Olkoon sää suotuisa!



Otteluohjelma:

  Kenttä A Tulos  
9:00 Salon RFC - Wilpas 2  6 -1    
9:20 Ipen Pojat - IBK Meda  2 -4    
9:40 Koottima - Salon RFC  3 -7    
          -    
10:00 Wilpas 2 - IBK Meda  3 -11    
10:20 Ipen Pojat - Koottima  7 -2    
10:40 Salon RFC - IBK Meda  2 -4    
          -    
11:00 Wilpas 2 - Ipen Pojat  4 -7    
11:20 IBK Meda - Koottima  7 -1    
11:40 Ipen Pojat - Salon RFC  8 -3    
          -    
12:00 Koottima - Wilpas 2  8 -7    
12:20 A5 Wilpas   B5 Oole UTD  3 -0   SIJ.9-10
12:40 A1 IBK Meda - B2 AC Jari  4 -1    
          -    
13:00 A4 Koottima   B3 KunnMiä  3 -6    
13:20 A4-B3 vo KunnMiä - A3-B4vo SRFC  2 -8   SIJ. 5-6
13:40 A1/B2 vo IBK M - B1/A2 vo Kisko  7 -2   SIJ. 1-2
          -    
               
  Kenttä B   -    
9:00 Oolelaisuus United - AC Jari  3 -11    
9:20 Kisko - KunnoMiäh  1 -3    
9:40 FC Parsa - Oolelaisuus United  8 -3    
          -    
10:00 AC Jari - KunnoMiäh  4 -3    
10:20 Kisko - FC Parsa  6 -5    
10:40 Oolelaisuus United - KunnoMiäh  1 -7    
          -    
11:00 AC Jari - Kisko  3 -4    
11:20 KunnoMiäh - FC Parsa  6 -6    
11:40 Kisko - Oolelaisuus United  12 -2    
          -    
12:00 FC Parsa - AC Jari  4 -5    
12:20 B1 Kisko   A2 Ipen Po  7 -1    
12:40 B4 FCParsa   A3 SalonRFC  5 -8    
          -    
13:20 A4-B3 häviäjä - A3-B4hä FCP  9 -7   SIJ.7-8
13:40 A1/B2 hä ACJ   B1/A2 hä IP  3 -6   SIJ. 3-4
               



 

alt

  Kenttä A Tulos  
9:00 Salon RFC - Wilpas 2   -    
9:20 Ipen Pojat - IBK Meda   -    
9:40 Koottima - Salon RFC   -    
          -    
10:00 Wilpas 2 - IBK Meda   -    
10:20 Ipen Pojat - Koottima   -    
10:40 Salon RFC - IBK Meda   -    
          -    
11:00 Wilpas 2 - Ipen Pojat   -    
11:20 IBK Meda - Koottima   -    
11:40 Ipen Pojat - Salon RFC   -    
          -    
12:00 Koottima - Wilpas 2   -    
12:20 A5   B5   -   SIJ.9-10
12:40 A1 - B2   -    
          -    
13:00 A4   B3   -    
13:20 A4-B3 voittaja - B3-A4voittaja   -   SIJ. 5-6
13:40 A1/B2 voittaja - B1/A2 voittaja   -   SIJ. 1-2
          -    
               
  Kenttä B   -    
9:00 Oolelaisuus United - AC Jari   -    
9:20 Kisko - KunnoMiäh   -    
9:40 FC Parsa - Oolelaisuus United   -    
          -    
10:00 AC Jari - KunnoMiäh   -    
10:20 Kisko - FC Parsa   -    
10:40 Oolelaisuus United - KunnoMiäh   -    
          -    
11:00 AC Jari - Kisko   -    
11:20 KunnoMiäh - FC Parsa   -    
11:40 Kisko - Oolelaisuus United   -    
          -    
12:00 FC Parsa - AC Jari   -    
12:20 B1   A2   -    
12:40 B4   A3   -    
          -    
13:00 A4-B3 häviäjä - B3-A4häviäjä   -   SIJ.7-8
13:20 A1/B2 häviäjä   B1/A2 häviäjä   -   SIJ. 3-4
Viimeksi päivitetty 20.08.2016 13:26  
Mainospalkki

Tulevat tapahtumat

No current events.

Kirjautuminen